DuroFlex 670 i 675

Samorozlewne masy do tworzenia paroszczelnych powłok.

DuroFlex 670 i 675 – samorozlewne masy do tworzenia paroszczelnych powłok na powierzchniach poziomych. Uzyskiwana powłoka jest odporna mechanicznie i ma zdolność mostkowania rys. Duroflex 675 jest wersją odporną na UV.

*Opakowanie może różnić się od przedstawionego na zdjęciu m.in z powodu zmiany przez producenta wyglądu opakowania lub otrzymanej partii.

DuroFlex 670 i 675 – samorozlewne masy do tworzenia paroszczelnych powłok na powierzchniach poziomych. Do zastosowań wewnętrznych i na zewnątrz budynków. Uzyskiwana powłoka jest odporna mechanicznie i ma zdolność mostkowania rys dynamicznych. Duroflex 675 jest wersją odporną na UV. Uzyskiwane powierzchnie są odporne na ścieranie, uderzenia i szczelne dla płynów.  DuroFlex 670 i 675 dostarczane są w postaci dwukomponentowej. Czas obróbki po wymieszaniu przy 20 stopniach C wynosi 25-30 minut, a czas wiązania ok. 5 godzin. Do mas można dodawać wypełniacze mineralne, ale nie jest to zalecane poza sytuacjami wykonywania powłok na powierzchniach z dużym spadkiem.